Інтеррибфлот новини

“інтеррибфлот” Постачає Зсу Рибні Консерви Та Надсучасні Дрони

Ця ініціатива відображає рішучу підтримку з боку українського бізнесу та громадськості в цілому у важливій справі захисту національних інтересів. Рибні консерви – це стратегічний продукт тривалого зберігання, який зараз вкрай потрібен і на фронті, і в тилу, зазначив у інтерв’ю співвласник групи компаній “Інтеррибфлот” Андрій Чуклін. Компанія, заснована Григорієм Луцаєм, є власником популярного бренду рибних консервів “Аквамарин”. «Ми займаємося і власним волонтерством, — говорить співвласник групи «Інтеррибфлот» Андрій Чуклін. — Все починалось із щомісячних благодійних внесків до БФ «Повернись живим» та чим більше ставало знайомих, які вирушали на передову, тим необхіднішою ставала адресна підтримка наших бійців спорядженням».

Вже понад 12 мільйонів банок рибних консервів «Аквамарин», «Море» та інших брендів групи було поставлено військовим по всій країні. Це щодня допомагає їм підтримувати збалансований раціон харчування та здоров’я, адже саме рибні вироби високо ціняться як джерело корисних мінералів та полiненасичених кислот Омега three та Омега 6. Також допомогу від «Інтеррибфлоту» в найбільш складні часи початку великої війни отримали КМДА та київські лікарні, а також жителі Харківської, Чернігівської та Одеської областей.

Незважаючи на ускладнення логістики через воєнні дії, вона зберегла значні масштаби виробництва своєї продукції під торговою маркою “Аквамарин”. У відповідь на потреби країни, «Інтеррибфлот» активізував виробництво та постачання консервованих продуктів. Щомісяця підприємство виготовляє і поставляє консерви для ЗСУ, реалізувавши поставку понад 12 мільйонів банок рибних консервів.

підрозділи сил оборони по всій країні. Це дозволило урізноманітнити харчовий раціон військовослужбовців та забезпечити їх корисними

Приклад «Інтеррибфлоту» демонструє, що об’єднання зусиль та принципова патріотична позиція можуть допомогти Україні вистояти у цій війні. Це історія кращої України, яка готова битися й перемагати навіть у найтемніші часи. Зокрема компанія «Інтеррибфлот» налагодила тісну співпрацю з Громадською організацією «Окопні свічки» ще на початку повномасштабного російського вторгнення, передає Джерело з посиланням на Facebook торгової марки “Аквамарин”.

Відповідно до цього, «Інтеррибфлот» взяв на себе ініціативу закупівлі та передачі військовим сучасних тепловізійних квадрокоптерів DJI Mavic 3T та FPV дронів, інвестувавши значні кошти на потреби оборони. “Ми віримо, що бізнес має бути корисним для суспільства. І зараз, під час війни, ця місія набуває особливого значення”, – підкреслив співвласник “Інтеррибфлот”. Приклад компанії демонструє, що співпраця бізнесу та громадян, об’єднання зусиль, допомагають Україні вистояти в надскладних умовах війни. Для подальшого успіху необхідна перемога та сприятливий бізнес клімат для розвитку української економіки. Закупівлю вкотре провели за переговорною процедурою через відсутність конкуренції. Адже його судно «Море Содружества» єдине здійснює промисловий вилов антарктичного криля в підрайоні forty eight у зоні економічних інтересів України під прапором України за заявкою України.

Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди 061.ua за умови розміщення в тексті обов’язкового посилання на 061.ua – Сайт міста Запоріжжя. Для інтернет-видань обов’язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Компанія “Інтеррибфлот” також активно включається у волонтерську діяльність та надає психологічну підтримку військовослужбовцям.

Українські підприємства змушені адаптуватися до нових умов, які настали через повномасштабне вторгнення. Багато з них намагаються продовжувати працювати, сплачуючи https://tyzhden.ua/pidtrymka-vid-interrybflot-ukrainskyj-biznes-staie-na-storozhu-zsu/ податки та надаючи допомогу армії та цивільним особам. Це стосується й найбільшого виробника рибних консервів в Україні – групи компаній “Інтеррибфлот”.

Своїм прикладом компанія демонструє, як співпраця бізнесу, громадян та влади допомагає Україні перемагати. З початком великого вторгнення російських окупантів, всі в Україні дізналися про окопні свічки. Звичайні люди та навіть діти почали самотужки робити їх для захисників, збираючи порожні консервні банки де тільки це було можливим. Компанія «Інтеррибфлот» приєдналася до цього народного руху підтримки воїнів і надає значущу підтримку громадській організації “Окопні свічки”. Вже 15 тисяч банок було передано цій ГО для виготовлення свічок, які зігріли тисячі українських військових в суворих умовах українського фронту. Майже два роки повномасштабного вторгнення змусили компанії, включаючи «Інтеррибфлот», адаптуватися до нових умов.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>