на Армію дронів

Армія Дронів Мілітарний

Надіслати свій дрон можна на склад партнерів проєкту — Help Ukraine у Польщі або Razom for Ukraine в США. Українці також зможуть відправити посилку через будь-яке відділення партнера проєкту — «Нової пошти». Достатньо принести дрон, сказати кодові слова доставка для ЗСУ на «Армію дронів» — і оператор самостійно оформить відправлення.

Цього року з державного бюджету на “Армію дронів” було виділено forty млрд грн. У проекті державного бюджету на 2024 рік уряд запланував 48 млрд грн на цей проект. У своєму офіційному Telegram-акаунті Федоров також похвалився українським дроном R18, який “пролетіти з Києва до Москви і назад”.

Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не вказано іншого. Минулого місяця БпЛА впав у місті Кірєєвськ, приблизно за 400 км від кордону з Україною. У своєму офісі в Києві він із гордістю демонструє прототип нового секретного дрона-камікадзе, який будують в Україні. Найчастіше на передовій можна побачити дрон DJI Mavic, який коштує менш ніж 2000 доларів США.

«За півтора року війни гусєвський оборонпром не те що не поставив на конвеєр типові зразки, а й не запропонував для ЗСУ жодного ефективного рішення. Все що вони демонстрували у презентаціях весь цей час – не результат роботи «потужних КБ», а інді-розробки наших кулібіних-одноосібників, в які себе приписують чиновники з зарплатнями космонавтів». Такий допис він залишив у коментарях до поста у Facebook українського журналіста Олександра Суркова. За рік «Армія дронів» з проєкту, що реалізується в межах UNITED24, перетворилася на системну державну програму.

Починаючи з того, що виробничі потужності може в один момент знищити ворог одним ракетним ударом, і завершуючи тим, що потрібно розширювати й нарощувати виробництво, що вимагає також додаткових інвестицій. Підтримка Збройних сил України А ще треба сплачувати податки до бюджету та зарплату працівникам. Адже в Міноборони хоч і є гроші, але відсутня така стаття витрат як навчання військовослужбовців поза межами військових частин.

Подібні ініціативи булі і після 2014 року у сфері виробництва зброї, але за кілька років регуляція повернулася до початкових жорстких вимог. Ці підприємства, вже досвідчені, вони виробляють переважно комерційні та військові дрони. Нові ж учасники ринку стикаються з проблемами забезпечення належного рівня технічних характеристик та налагодженні серійного виробництва. Проєкт бюджету 2024 року передбачає виділення колосальних коштів на розвиток оборонно-промислового комплексу, що є важливою інвестицією в майбутнє країни. У відповідь на це Міноборони заявило, що на озброєння чи в експлуатацію прийнято 28 моделей українських БпЛА.

Крім закупівлі та виробництва безпілотників для війни, гроші витрачають на підготовку пілотів для передової. Їй вдалося зібрати понад 108 мільйонів доларів, у тому числі за участі знаменитостей, як-от актор Марк Гемілл із “Зоряних воєн”. Він додав, що окрім дронів Україна відновлює виробництво бронетехніки, зокрема бронемашин. З правильним підходом та підтримкою даної сфери Україна може стати лідером у цій галузі. Отримання дозволу на політ дрона має стати таким же буденним і простим, як отримання будь-якої іншої послуги в додатку ДІЯ. Більше 60% замовлень на безпілотні комплекси виконують вітчизняні виробники.

Від розробки зразків і виробництва безпілотників до організації навчання пілотів та застосування ними набутих знань і технічних можливостей сучасних БПЛА на полі бою. І тут більшість українських і західних експертів і наших бойових командирів сходяться на тому, що українська перемога на полі бою може бути досягнута шляхом асиметричної відповіді на дії ворога. Як у біблійній битві Давида й Голіафа, коли перший переміг другого за допомогою пращі з метання каміння, вціливши своєму велетню-ворогу камінцем у саме око.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>